Odmaturuj! ze společenských věd - Náhled učebnice

Odmaturuj! ze společenských věd

Dvořák, Emmert, Katrňák, Krausová, Mužíková, Sojka, Ševela, Šímová, Švandová, Tarábková, Valach, Vonková

Učebnice se věnuje učivu nezbytnému k maturitní zkoušce v oboru společenských věd.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! ze společenských věd

Dvořák, Emmert, Katrňák, Krausová, Mužíková, Sojka, Ševela, Šímová, Švandová, Tarábková, Valach, Vonková

Odmaturuj! ze společenských věd - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.06.2019 stsasa

Kniha je super do hodin společenských věd i jako příprava k maturitě. Přehledně zpracovaná témata, obsah napomáhá rychlejšímu vyhledávání, text snadno čitelný a srozumitelný. Dobře se mi z ní učilo a dodnes jí mám ve své knihovně. Knihu doporučuji.

29.06.2015 Dominika S.

Učebnice Odmaturuj ze společenských věd skvěle poslouží jako doplnění učiva. K maturitě samotná nestačí, ale může vám pomoci v případě, že vám v maturitních otázkách některá část učiva chybí nebo jste jí úplně neporozuměli. Těm, kteří ze ZSV nematurují, by ale tato učebnice měla úplně stačit. Je psaná stručně a jasně a taky je doplněna o obrázky a zajímavosti.

13.01.2015 Pietris

Podle mého názoru je učebnice lépe zpracovaná než například konkurenční shrnutí v kostce. Mnohem kvalitněji a obsáhleji jsou zpracované kapitoly politologie, práva, mezinárodních vztahů a ekonomie. Pomohla mi i během studia VŠ, pokud bylo potřeba se vrátit k základům probírané látky, takže k maturitě musí být zcela vyhovující. Můžu jí jedině vřele doporučit.

09.09.2014 Topinka

Podle mě je učebnice velice užitečná, k přípravě na maturitu by mě osobně nejspíš stačila. Dobré je na ní řazení kapitol a velké množství probíraných témat. Také okraje s doplňujícími informacemi jsou užitečné. Texty jsou přehledné a srozumitelné, není nutné dělání výpisků, lze se učit přímo z učebnice. Nevýhodou může být chybějící foto a obrázky, ale ve společenských vědách to rozhodně není velký problém.

08.09.2014 Barbora_K

Jsem z gymplu. K maturitě je dobrá pro zopakování, pokud nestihnete udělat otázku a hoří vám u koudele. Stejně jako celá edice "Odmaturuj" je udělaná spíše jako opakování a ne tak obohacení učiva. Jinak spokojenost.

08.09.2014 Molitorova Lenka

Knihu jsme pouzivali na gymnaziu. Jako maturant ze spolecenskych vet jsem ji casto vyuzivala, minimalne k nahlednuti. Super struktura ucebnice, ktera me osobne vyhovuje. I na vysoke se k ni cas od casu vratim pri tvorbe seminarek :)

04.09.2014 Kristýna

Učebnice Odmaturuj ze společenských věd je dle mého názoru sama o sobě k maturitě nedostačující. Ano,obsahuje mnoho informací a každé odvětví ( ať už je to politologie, psychologie, sociologie aj.) je zde zastoupeno. U některých z nich vám stačí informace obsaženy v učebnici, u jiných je třeba sehnat si rozšiřující materiály. Každopádně je tato učebnice dobrým pomocníkem.

Struktura: Jestli učebnici dědíte již jako sedmí v pořadí, může se stát, že z ní budete mít pěkné salátové vydání. Stránky jsou lepené, nikoliv vázané. Co se mi na této učebnici hodně líbilo byly okraje, za kterými byla napsána vždy nějaká zajímavost, novinka nebo odkaz na další informace.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace