New headway English course, Intermediate. Student's book - Náhled učebnice

New headway English course, Intermediate. Student's book

Liz Soars, John Soars

Popis edice: Six-level general English course for adults The second edition of New Headway Intermediate contains a modified syllabus and extensively updated material from the first edition. Each unit covers language input - language focus, vocabulary, s

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New headway English course, Intermediate. Student's book

Liz Soars, John Soars

New headway English course, Intermediate. Student's book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.10.2014 sarkoc

Velmi známá a zejména na středních školách hojně rozšířená učebnice ze sady Headway. Používala jsem ji v jazykovém kurzu na všech úrovních AJ a ani tato nezklamala. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně uspořádány, nabízejí gramatickou část, cvičení na zopakování daného jevu, obrázky pro doplnění. Vhodná i pro samouky.

09.09.2014 kejtynaaaaa

New Headway je učebnice anglického jazyka. Je zde vše vysvětleno všemi různými formami jak obrázkově tak písemně. Učebnice je ideální pro střední školy. Veškerá látka je srozumitelná a student ji snadno pochopí.

06.09.2014 Matěj Křížek

Opravdu skvělá, mám jí a je super :) 100% 100% vysvětlení a je prostě dokonalá co více si přát, naučíte se z ní krásně anglicky : ):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace