Zoologie - Náhled učebnice

Zoologie

Miroslav Papáček, Vlasta Matěnová, Josef Matěna, Tomáš Soldán

Publikace: Zoologie - Papáček Miroslav. Učebnice pro 2. ročník gymnázia, zpracovaná na vysoké odborné úrovni, přináší zevrubné informace o všech hlavních aspektech biologie živočichů. Důraz je kladen především na moderní zoologický systém, spolu s ním jsou však zařazeny i poznatky z obecné zoologie, ekologie a etologie. Tyto pasáže jsou použitelné i ve 3. ročníku, případně v rámci nepovinného předmětu cvičení z biologie či ve volitelných seminářích. Protože je učebnice koncipována poměrně široce, rozlišují autoři pomocí odlišného typu písma tři různé stupně náročnosti poznatků tak, aby se v knize dobře orientovali studenti různých zaměření. Učebnice je vybavena barevnou obrazovou přílohou. Ilustrace M. Justová, M. Polcar, H. Storchová, M. Papáček, V. Matěnová. Publikace: Zoologie - Papáček Miroslav.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Zoologie

Miroslav Papáček, Vlasta Matěnová, Josef Matěna, Tomáš Soldán

Zoologie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Zoologie patří k těm oblíbeným předmětům, je těžké kupovat učebnici, protože každým rokem se mění taxonomické rozdělení a vše je trochu jinak. Každopádně tato učebnice je fajn, vše tu je a docela dobře popsané. Takže proč ne.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace