Zoologie - Náhled učebnice

Zoologie

Miroslav Papáček, Vlasta Matěnová, Josef Matěna, Tomáš Soldán

Učebnice pro 2. ročník gymnázia, zpracovaná na vysoké odborné úrovni, přináší zevrubné informace o všech hlavních aspektech biologie živočichů. Důraz je kladen především na moderní zoologický systém, spolu s ním jsou však zařazeny i poznatky z obecné zoologie, ekologie a etologie. Tyto pasáže jsou použitelné i ve 3. ročníku, případně v rámci nepovinného předmětu cvičení z biologie či ve volitelných seminářích. Protože je učebnice koncipována poměrně široce, rozlišují autoři pomocí odlišného typu písma tři různé stupně náročnosti poznatků tak, aby se v knize dobře orientovali studenti různých zaměření. Učebnice je vybavena barevnou obrazovou přílohou. Ilustrace M. Justová, M. Polcar, H. Storchová, M. Papáček, V. Matěnová.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Zoologie

Miroslav Papáček, Vlasta Matěnová, Josef Matěna, Tomáš Soldán

Zoologie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Zoologie patří k těm oblíbeným předmětům, je těžké kupovat učebnici, protože každým rokem se mění taxonomické rozdělení a vše je trochu jinak. Každopádně tato učebnice je fajn, vše tu je a docela dobře popsané. Takže proč ne.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace