Občanská nauka : pro střední odborné školy - Náhled učebnice

Občanská nauka : pro střední odborné školy

Vladislav Dudák, Richard Mareda, Eva Stodůlková, Vladislav Šolc

Jednotlivé kapitoly této učebnice přesně korespondují s konkrétními oddíly osnov. To umožňuje, aby jejich pořadí ve školním roce určoval učitel podle podmínek ve třídě. Obsah učiva je zpracován tradičním způsobem. každá kapitola má motivační úvod, důkladný výklad učiva, zajímavosti a obrázky k zamyšlení, úkoly a shrnutí kapitoly. Celá učebnice je koncipována tak, aby umožnila přípravu k volitelné maturitní zkoušce ze základu společenských věd.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Občanská nauka : pro střední odborné školy

Vladislav Dudák, Richard Mareda, Eva Stodůlková, Vladislav Šolc

Občanská nauka : pro střední odborné školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

23.06.2015 Veronika Šmerdová

Nevím, jak bych měla tuhle knihu popsat byla prostě bezvadná. Způsob uspořádání, jazyk a vůbec obsah samotný je úžasný. Využívala jsem ji na škole nepovinně celé dva roky a přinesla mi při studiu značné výhody. A dodnes ji mám v knihovně a nemám v úmyslu se ji zbavovat, jelikož věřím, že se ještě někdy může hodit. Bezvadná! Doporučuji.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Občanská nauka pro střední odborné školy je velice zajímavou a čtivou učebnicí pro studenty. Student v této knize nalezne nejpotřebnější učivo k předmětu občanská nauka. Sama jsem se z ní učila a byla jsem s touto knihou naprosto spokojená.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace