Chemie pro čtyřletá gymnázia (2. díl) - Náhled učebnice

Chemie pro čtyřletá gymnázia (2. díl)

Jaroslav Honza, Aleš Mareček

Druhý díl učebnice navazuje na její 1. díl dalšími kapitolami z obecné a anorganické chemie. Najdete zde elektrochemii, kapitoly zabývající se vazebnými poměry v molekulách, určováním jejich tvaru, chemii přechodných kovů, základní informace o komplexních sloučeninách včetně názvosloví.

Další kapitoly poskytují informace o chemii uhlovodíků a jejích zdrojích. Tyto kapitoly a názvosloví organických sloučenin v závěru učebnice byly oproti předcházejícím vydáním knihy přepracovány v souladu se současně platným organickým názvoslovím.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie pro čtyřletá gymnázia (2. díl)

Jaroslav Honza, Aleš Mareček

Chemie pro čtyřletá gymnázia (2. díl) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

26.09.2014 Barbora_K

Navazuje na první díl, opět se tu opakuje obecná chemie. Plus přibývá chemie anorganická a fyzikální. Na tuto látku doporučuji mít učebnice a tahle je celkem stravitelná, takže palec nahoru. Jediné co, tak určitě i s prvním dílem.

08.09.2014 Michala

Tato učebnice je podle mě kvalitním materiálem pro druhé ročníky čtyřletých gymnázií nebo středních škol. Výhodou je, že obsahuje docela velké množství různých příkladů a úloh - stejně jako v prvním i třetím dílu. Ve většině kapitol se nachází kromě základního učiva i rozšiřující a doplňkové informace, které jsou zřetelně odlišeny. Látka je podána jasným způsobem, takže není problém pochopit i složitější problematiku. Učebnice je rozdělena do několika částí, takže orientace v ní je velice snadná. Doporučuji pro studenty gymnázií a zvláště pro maturanty.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace