Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium

Milada Hudcová, Libuše Kubičíková

Sbírka navazuje na Sbírku úloh z matematiky pro SOU a SOŠ týchž autorek. Rozšiřuje a prohlubuje její učivo např. i tím, že obsahuje úlohy z tematických celků Komplexní čísla, Kombinatorika a pravděpodobnost, Vektorová algebra a analytická geometrie v rovině, Posloupnosti a řady. Pro studenty, kteří se připravují k maturitní zkoušce z matematiky nebo k přijímací zkoušce na vysokou školu, je zařazen dostatek úloh odpovídající obtížnosti. K tomu je zaměřena i závěrečná kapitola, ve které jsou opakovací souhrnné práce s doporučeným hodnocením. Stručné přehledy teorie a vzorově řešené úlohy umožňují samostatnou práci studentů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium

Milada Hudcová, Libuše Kubičíková

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Topinka

Výborné učebnice k procvičování. Také ukázkové vyřešené příklady jsou užitečné. Hodí se k přípravě na maturitu, ale i pro učení na písemky. Výhodou je určitě řazení příkladů a označení těch nejtěžších. Nevýhodou může být velikost a hlavně hmotnost knížky, ale tuto nevýhodu vyváží je velké využití.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato sbírka úloh z matematiky je výborný pomocník pro počítání příkladů. Jak jinak se matematiku naučit, než věčným počítáním. Příklady jsou řazeny od lehkých až po složitější. Úlohy jsou různého typu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace