New Headway Pre-Intermediate - Student´s Book - Náhled učebnice

New Headway Pre-Intermediate - Student´s Book

John Soars, Liz Soars

Headway je nejužívanější řada učebnic angličtiny a pracovních sešitů pro středoškoláky a jazykové školy oceněná řadou cen. Kombinuje to nejlepší z tradičních metod s nejnovějšími vyučovacími postupy.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New Headway Pre-Intermediate - Student´s Book

John Soars, Liz Soars

New Headway Pre-Intermediate - Student´s Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.10.2014 sarkoc

Velmi známá a zejména na středních školách hojně rozšířená učebnice z řady Headway. Používala jsem ji v jazykovém kurzu na všech úrovních AJ a ani tato nezklamala. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně uspořádány, nabízejí gramatickou část, cvičení na zopakování daného jevu, obrázky pro doplnění. Vhodná i pro samouky.

08.09.2014 jury.hylak

New Headway Pre-Intermediate Student´s Book (učebnice) je výborná učebnice anglického jazyka pro střední a odborné školy. Z téhle knihy jsem se osobně učil a můžu ji všem jen a jen doporučit. určitě si ji kupte.

06.09.2014 kejtynaaaaa

New Headway Pre-Intermediate Student´s Book (učebnice) - používají ji skoro na každé střední škole a opravněně. PRo studenty je snad tou nejlepší formou naučit se anglický jazyk. Proto tuhle knihu všem studentum doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace