New Headway : Pre-Intermediate Student's Book - Náhled učebnice

New Headway : Pre-Intermediate Student's Book

John Soars, Liz Soars

Učebnice řady New Headway pro úroveň Pre-Intermediate. Každá lekce rozvíjí schopnosti čtení, mluvení, poslechu i psaní nejnovějšími učebními postupy.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New Headway : Pre-Intermediate Student's Book

John Soars, Liz Soars

New Headway : Pre-Intermediate Student's Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

03.05.2020 Eva

Prošla jsem s ní celou střední a byla to jedna z nejvíce přehledných učebnic. Stejně tak doplňky k ní (jako pracovní sešit a CD s nahrávkama) byly užitečné. Je vhodná pro třídy i pro samouky. Doporučuji!

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

08.10.2014 sarkoc

Velmi známá a zejména na středních školách hojně rozšířená učebnice z řady Headway. Používala jsem ji v jazykovém kurzu na všech úrovních AJ a ani tato nezklamala. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně uspořádány, nabízejí gramatickou část, cvičení na zopakování daného jevu, obrázky pro doplnění. Vhodná i pro samouky.

08.09.2014 jury.hylak

New Headway Pre-Intermediate Student´s Book (učebnice) je výborná učebnice anglického jazyka pro střední a odborné školy. Z téhle knihy jsem se osobně učil a můžu ji všem jen a jen doporučit. určitě si ji kupte.

06.09.2014 kejtynaaaaa

New Headway Pre-Intermediate Student´s Book (učebnice) - používají ji skoro na každé střední škole a opravněně. PRo studenty je snad tou nejlepší formou naučit se anglický jazyk. Proto tuhle knihu všem studentum doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace