Literatura pro 1. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

Literatura pro 1. ročník středních škol (učebnice)

Renata Bláhová, Eva Chvalovská, Taťána Polášková, Pavel Slepička, Kateřina Srnská

První díl učebnice literatury pro střední školy.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 1. ročník středních škol (učebnice)

Renata Bláhová, Eva Chvalovská, Taťána Polášková, Pavel Slepička, Kateřina Srnská

Literatura pro 1. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.10.2020 Dominika

Osobně mě čeština nikdy moc nebavila, ale s touto učebnicí to bylo mnohem snesitelnější. Pěkná grafika, přehledně ražené informace, občas zajímavosti a sem tam nějaký krátký komiks týkající se daného autora.

22.08.2017 Lucie Slováková

Z této učebnice jsem o moc moudřejší nebyla. Nepřišla mi příliš přehledná a vůbec mi nevyhovovalo rozmístění textu. Je opravdu velmi stručná, mě to tedy nestačilo. Na druhou stranu je v ní plno hezkých obrázků, které vám lépe představí dobu, o které právě čtete.

22.09.2015 Alena Bezchlebová

Vizuálně výborná, zaujala mě její kompozice a grafika, skvělá pro ty, kdo "jen knížky s obrázkami". Velmi podrobná (někdy až příliš). Velmi zajímavě zpracovaná. Přijde mi přece jen trochu nepřehledná, až "přeplácaná". Jinak nelituji, že jsem si ji koupila.

28.07.2015 Dominika S.

Skvělá učebnice pro ty, kteří si neradi dělají vlastní zápisky. V této knize totiž všechno důležité najdete - informace o období, autorovi, a jeho nejdůležitějších dílech. Je doplněná o nejrůznější zajímavosti a obrázky.

08.09.2014 Barbora_K

Jsem z gymplu a všichni učitelé po těchto vydání jdou. Mně nepřijde nijak extra dobře řazená, je to velmi STRUČNÉ a upřímně jsem se z ní nikdy neučila, stačily mi výpisky - i k maturitě. Ale na druhou stranu je moderně a docela hezky graficky udělaná, je obohacená o spoustu obrázků, portrétů, titulů, apod.

08.09.2014 jury.hylak

Kniha Literatura pro střední školy.... Skvělá učebnice literatury s kreslenými komiksy u určitých autorů. V učebnici je všechno srozumitelně a úhledně napsané. V učebnici nalezne žák i ruzne zajímavosti.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Velmi naučná kniha českého jazyka. Studenta určitě zaujme svým obsahem a rozložením. V učebnici se u různých autoru nachází vtipné komiksy na danou dobu. Studovala jsem ze všech učebnic českeho jazyka od 1. ročníku až po 4. ročník. S touto učebnici jsem byla velice spokojena. Všem doporučuji si učebnici zakoupit.

04.09.2014 Lucc1

Dle mho názoru výborná učebnice pro výuku literatury. Učebnice je zajimavá jak po stránce grafické (množství obrázku doplňující výklad látky), tak i po stránce věcné (informací je vždy tak akorát a student dostane povědomí o životě a tvorbě autora). První díl se zaměřuje na počátky písemnictví a končí literaturou v 18. století. S učebnicí jsme používali i pracovní sešit který navazuje na poznatky získané v učebnici a dále je prohlubuje.

03.09.2014 Tereza

Zábavná učebnice,nejlepší kterou jsem kdy na literaturu měla :) Má spoustu zajímavostí a vše je velmi přehledné a hlavně nezmatené :)
Myslím si,že "chytne" i ne moc velké milovníky češtiny,všem moc a moc doporučuji :)

03.09.2014 Martina95

Sice jsme ji na hodinách českého jazyka používali jen krátce, přesto mě ale kniha oslovila. Je zajímavá a klade důraz na práci studenta. Pracuješ s texty, sbíráš zajímavosti, učíš se zábavnou a nenásilnou formou.

14.11.2013 Barbora Doležalová

Pro mě ideální kniha ke studiu českého jazyka pro 1. ročník středních škol. Je velice čtivá, čtenáře dokáže zaujmout nejenom svým obsahem, ale i zajímavostmi (od navazujících inspirací hudby, filmu až po vtipné komiksy vyjadřující daného autora). Vlastním už druhý díl této učebnice a jsem s ní velice spokojena. Velké množství info, obrázky, inspirace, vhodně rozčleněno atd.

29.09.2013 Juan

Tato učebnice je idealni pro vzdělání na středních školách. Vše je přehledné, nechaotické, hravé a čtivé. O všem tam je dostatek informací a dokonce tam jsou i nějaké informace navíc či zajimavosti o jednotlivých autorech či dílech. Třeba jestli je na to dané dílo natočen film atd. Mě osobně tato knížka hodně pomáhá při učení a i mě zaujala.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace