Chemie pro čtyřletá gymnázia (3. díl) - Náhled učebnice

Chemie pro čtyřletá gymnázia (3. díl)

Aleš Mareček, Jaroslav Honza

V posledním dílu učebnice najdete chemii halogenderivátů, hydroxyderivátů, aldehydů, ketonů, karboxylových kyselin a jejich derivátů. Součástí knihy jsou také informace o heterocyklických sloučeninách, polymerech a přírodních látkách. Velká pozornost je věnována sacharidům, lipidům, bílkovinám a nukleovým kyselinám. Na tyto kapitoly navazuje přehledně zpracované učivo biochemie. Závěr knihy obsahuje názvosloví uhlovodíkových derivátů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie pro čtyřletá gymnázia (3. díl)

Aleš Mareček, Jaroslav Honza

Chemie pro čtyřletá gymnázia (3. díl) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

26.09.2014 Barbora_K

Jedna po sobě jdoucích učebnic. Tahle se zabývá celá organickou chemií, což je podle mě celkem snadno stravitelná látka. Není úplně potřeba mít učebnici, ale pokud ji máte, tak máte u maturity vyhráno. Ale i celkově na hodinách budete napřed.

08.09.2014 Michala

Tato učebnice je podle mě kvalitním materiálem pro poslední ročníky gymnázií nebo středních škol. Výhodou je, že obsahuje docela velké množství různých příkladů a úloh - stejně jako v prvním i druhém díle. Ve většině kapitol se nachází kromě základního učiva i rozšiřující a doplňkové informace, které jsou zřetelně odlišeny. Látka je podána jasným způsobem, takže není problém pochopit i složitější problematiku. Učebnice je rozdělena do několika částí (stejně jako u předchozích dílů), takže orientace v ní je velice snadná. Doporučuji pro studenty gymnázií a zvláště pro maturanty.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace