Český jazyk pro 3. ročník gymnázií - Náhled učebnice

Český jazyk pro 3. ročník gymnázií

Jiří Kostečka

Publikace: Český jazyk pro 3. ročník gymnázií - Kostečka Jiří. Učebnice je třetí částí nové čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor, tvůrce učebních osnov, vede žáky systematicky k důkladné přípravě na maturitu, včetně jejího nového pojetí. Učebnici provází metodická příručka pro učitele. Učebnicová řada má schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Český jazyk pro 3. ročník gymnázií - Kostečka Jiří.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Český jazyk pro 3. ročník gymnázií

Jiří Kostečka

Český jazyk pro 3. ročník gymnázií - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.09.2014 Barbora_K

Na novou státní maturitu z češtiny vás tak dokonale nepřipraví, bohužel rok vydání se pohybuje někde po roku 2000 a státní maturita z češtiny ve školním roce 2014/15 je s nároky poněkud níže. Asi bych doporučila spíše novější vydání učebnic nebo alespoň bych zvážila dokoupení nějakých doplňků.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Vlastnila jsem všechny 4 knihy od Kostečky. 1.ročník, 2.ročník, 3.ročník i 4.ročník.
Kniha je výborná, provede vás od mluvnice až po sloh a vše v ní máte suprově vysvětleno, určitě mi pomohla k přípravě na maturitu. Doporučuji všem studentům!


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace