Dějepis pro střední odborné školy - Náhled učebnice

Dějepis pro střední odborné školy

V.Čapek

Publikace: Dějepis pro SOŠ - Čapek V.;Pátek J.. Jednodílná učebnice vychází z nových učebních osnov pro střední odborné školy. Těžištěm učebnice jsou dějiny evropské civilizace v kontextu světové historie. Zkušení autoři se snaží neustále hledat vztahy mezi významnými dějinnými okamžiky i propojení s naší současností. Předností učebnice je praktické členění na tři úrovně textu – základní učivo (pro nejnižší hodinovou dotaci), standardní text a rozšiřující učivo. K obohacení výuky jsou připojeny upravené dobové texty a zajímavosti s názvem Víte, že...? Otázky a úkoly uzavírají každou rozsáhlejší kapitolu, stejně jako Doporučení pro výuku pro potřeby učitelů je zařazeno na konci učebnice. Publikace: Dějepis pro SOŠ - Čapek V.;Pátek J..

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Dějepis pro střední odborné školy

V.Čapek

Dějepis pro střední odborné školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

04.07.2016 Jan Vejtasa

Tato učebnice je opravdu jen základ pro ne-humanitně zaměřené školy. Nicméně je i tak dobře zpracovaná. Obsahuje ty nejdůležitější události, které by každý člověk měl znát. Je dobrá pro toho, kdo si chce oživit všeobecný přehled např. k maturitě z Češtiny.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace