Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit - Náhled učebnice

Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit

Renata Bláhová a kol.

Pracovní sešit tvoří kompaktní celek s učebnicí – ověřuje a dále prohlubuje znalost příslušného učiva, výrazně také napomáhá jeho aplikaci do konkrétních souvislostí. Široká škála typů cvičení současně zvlášť směřuje k rozvíjení dovedností a klíčových kompetencí žáků.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit

Renata Bláhová a kol.

Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.07.2015 Dominika S.

Perfektní doplnění učebnice, ke které tento pracovní sešit patří. Obsahuje úryvky z knih, a k nim pak několik otázek, které se objevují u maturity (písemné i ústní). Takže jako příprava na maturitu se opravdu hodí. Naučí vás o úryvcích z knih opravdu přemýšlet a ne jen se nazpaměť učit obsahy,

08.09.2014 Barbora_K

Pracovní sešit dobře doplňuje učebnici. Obsahuje HLAVNĚ úryvky děl, které se pozděi hodí k maturitě - nová maturita na tom je postavená. Takže se dá docela rychle dostat do stylu knihy, probrat slovní zásobu, atd. Je tam taky spousta cvičení na pojmy. Doporučuji - u maturity se vám to všechno vrátí.

08.09.2014 kejtynaaaaa

Tento pracovní sešit je doplňujícím učivem pro stejnojmenou knihu / učebnici. Určitě doporučuji knihu zakoupit. Student v tomto pracovním sešitě nalezne ruzna cvičení, poslechy apod. Mě osoobně některá cvičení hodně bavili:)

04.09.2014 Lucc1

Pracovní sešit navazuje na poznatky získané z učebnice. Úkoly v pracovním sešitě jsou zaměřeny na život autora, jednotlivá díla a dále na práci s textem (výňatky z děl). Pracovní sešit se věnuje i propojení získaných poznatků vrámci historických období. Pracovní sešit může pomoci nečtenářům k pochopení hlavní myšlenky díla a tyto poznatky lépe zafixovat.

03.09.2014 TeSs

Pracovní sešit, který relativně jednoduchou a hravou formou připraví studenta na "těžkosti" českého jazyka na střední škole. Student v něm má vyjadřovat vlastní názor, zamýšlet se nad literárními díly ale i mluvnicí. Jednoznačně doporučuji :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace