Dějepis pro gymnázia a střední školy 4: Nejnovější dějiny - Náhled učebnice

Dějepis pro gymnázia a střední školy 4: Nejnovější dějiny

Jan Kuklík, Jan Kuklík, Petr Čornej

Tato publikace je závěrečnou částí čtyřdílné řady učebnic dějepisu pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle platných osnov a plně vyhovuje Katalogu požadavků ke společné části maturitní zkoušky z dějepisu. Připravuje tak studenty na nové pojetí maturity i k přijímacím zkouškám na vysoké školy humanitního zaměření. Nejdůležitější charakteristikou celého projektu učebnic je paralelní výklad světových a národních dějin. Vzhledem ke svému pojetí a struktuře učiva naleznou učebnice uplatnění nejen na gymnáziích, ale i na dalších typech SŠ.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Dějepis pro gymnázia a střední školy 4: Nejnovější dějiny

Jan Kuklík, Jan Kuklík, Petr Čornej

Dějepis pro gymnázia a střední školy 4: Nejnovější dějiny - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.10.2014 sarkoc

Jedna z nejoblíbenějších řad aktuálně používaných učebnic dějepisu na středních školách a gymnáziích. Kniha je systematicky, srozumitelně a logicky členěna do kapitol a podkapitol. Ty jsou doplněny obrázky a otázkami k procvičení a zopakování. Mohu jen doporučit.

15.09.2014 Barbora_K

Mnoho studentů má s touto tématikou velký problém - nemají přehled o nových dějinách, letopočtech, druhých světových válkách, apod. Takže se mi zdá jako výborná pomůcka do školních lavic. Informací je tak akorát.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace