Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy : nejnovější dějiny - Náhled učebnice

Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy : nejnovější dějiny

Jan a Jan Kuklíkovi

Publikace je posledním dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na VŠ humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady je její nepřetíženost fakty a především paralelně vedený výklad obecných i národních dějin od nejstarších dob po současnost. Učebnice obsahují bohatý obrazový materiál, početné dějepisné mapy a náležitý didaktický aparát.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy : nejnovější dějiny

Jan a Jan Kuklíkovi

Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy : nejnovější dějiny - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.10.2014 sarkoc

Jedna z nejoblíbenějších řad aktuálně používaných učebnic dějepisu na středních školách a gymnáziích. Kniha je systematicky, srozumitelně a logicky členěna do kapitol a podkapitol. Ty jsou doplněny obrázky a otázkami k procvičení a zopakování. Mohu jen doporučit.

15.09.2014 Barbora_K

Mnoho studentů má s touto tématikou velký problém - nemají přehled o nových dějinách, letopočtech, druhých světových válkách, apod. Takže se mi zdá jako výborná pomůcka do školních lavic. Informací je tak akorát.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace