Literatura - přehled středoškolského učiva - Náhled učebnice

Literatura - přehled středoškolského učiva

Taťána Polášková, Dagmara Milotová, Zuzana Dvořáková

Tato učebnice je vhodná k využití během studia na SŠ, ale také při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ. Je zpracována podle požadavků MŠMT k nové podobě maturitní zkoušky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura - přehled středoškolského učiva

Taťána Polášková, Dagmara Milotová, Zuzana Dvořáková

Literatura - přehled středoškolského učiva - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.10.2014 sarkoc

Kniha Literatura z edice Maturita je, jak již název edice napovídá, jako dělaná pro studenty v maturitních ročnících. Přehledně, srozumitelně a logicky shrnuje informace týkající se jednotlivých literárních období, samozřejmě včetně příkladů autorů a děl. Je koncipována již pro styl státních maturit. Můj názor je ten, že pokud člověk během školy nějaká díla přečetl a má trochu obecný přehled, tak tato učebnice k přípravě na maturitu úplně stačí.

15.09.2014 Eliška

Tato učebnice je specializována na učivo ke státní maturitě. Je velmi zajímavě graficky tvořena, tudíž se v ní lehce vyznáte. Obsahuje i rejstřík podle kterého můžete lépe hledat v učebnici. Obsah je řazen podle období a chronologicky. Velmi doporučuji ke státní maturitě z českého jazyka.

08.09.2014 Barbora_K

Edice maturita je super.Pročítala jsem si v ní hodně před maturitou. I přesto, že teď je maturita postavená na ukázce a rozboru textu, se mi tato učebnice hodila, protože má ke každému autorovi krátkou biografii, která se vám zapíše do paměti.

03.09.2014 TeSs

Perfektní učebnice literatury, která mi pomohla odmaturovat na plný počet bodů. Jsou v ní perfektně popsána všechna díla, logické řazení, jednoduché zvýraznění a navíc termíny, na které se učitelé na střední škole tak rádi vyptávají. Jednoznačně doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace