Fyzika pro gymnázia : mechanické kmitání a vlnění - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia : mechanické kmitání a vlnění

Oldřich Lepil

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na mechanické kmitání a vlnění. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia : mechanické kmitání a vlnění

Oldřich Lepil

Fyzika pro gymnázia : mechanické kmitání a vlnění - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

06.07.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení fyzikálních jevů. Obsahuje několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným fyzikářům. Učebnice jinak není špatná.

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

08.09.2014 Michala

Tato učebnice sice není tak obsáhlá jako ostatní ze série "Fyzika pro gymnázia", ale i tak si myslím, že je hodně dobrým materiálem pro studium středoškolské fyziky. Díky grafům, schématům a jiným nákresům snadněji pochopíte danou látku a myslím, že příjemným bonusem je právě velikost učebnice. Doporučuji i pro přípravu k maturitě.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace