Fyzika pro gymnázia: Mechanické kmitání a vlnění - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia: Mechanické kmitání a vlnění

Oldřich Lepil

Ve 4. vydání byly nově doplněny klíčové kompetence, k jejichž utváření a rozvíjení učebnice přispívá, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata k jejichž realizaci učebnice napomáhá. Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice, zpracovány podle tematických celků, lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia: Mechanické kmitání a vlnění

Oldřich Lepil

Fyzika pro gymnázia: Mechanické kmitání a vlnění - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

08.09.2014 Michala

Tato učebnice sice není tak obsáhlá jako ostatní ze série "Fyzika pro gymnázia", ale i tak si myslím, že je hodně dobrým materiálem pro studium středoškolské fyziky. Díky grafům, schématům a jiným nákresům snadněji pochopíte danou látku a myslím, že příjemným bonusem je právě velikost učebnice. Doporučuji i pro přípravu k maturitě.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace