Dějepis pro gymnázia a střední školy 3: Novověk - Náhled učebnice

Dějepis pro gymnázia a střední školy 3: Novověk

Milan Hlavačka

Publikace je třetím dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Vzhledem k rozvržení učiva s důrazem na nové dějiny umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na VŠ humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady je její nepřetíženost fakty a především paralelně vedený výklad obecných i národních dějin od nejstarších dob po současnost. Učebnice obsahují bohatý obrazový materiál, početné dějepisné mapy a náležitý didaktický aparát.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Dějepis pro gymnázia a střední školy 3: Novověk

Milan Hlavačka

Dějepis pro gymnázia a střední školy 3: Novověk - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.10.2014 sarkoc

Jedna z nejoblíbenějších řad aktuálně používaných učebnic dějepisu na středních školách a gymnáziích. Kniha je systematicky, srozumitelně a logicky členěna do kapitol a podkapitol. Ty jsou doplněny obrázky a otázkami k procvičení a zopakování. Mohu jen doporučit.

08.09.2014 Barbora_K

Učebnice je členěna do sloupců - což je trochu nepřehledné. Ale je zde spousta fotografií a obrázků, které doplňují učivo a tak je lépe stravitelné. Co se týče obsahu, tak je dostačující pro maturitu, pro přijímačky na VŠ je potřeba více studia.

03.09.2014 Martina95

Celkem hezké fotografie. Z učebnice se často učím, jelikož nezvládám zápisy na hodině a zatím vždy v pohodě stačilo na dobré známky z dějepisu. Opakuji si ze souhrných otázek na koncích kapitol, to mi ještě lépe pomáhá si látku zapamatovat.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace