Fyzika pro gymnázia : fyzika mikrosvěta - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia : fyzika mikrosvěta

Ivan Štoll

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na fyziku mikrosvěta. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia : fyzika mikrosvěta

Ivan Štoll

Fyzika pro gymnázia : fyzika mikrosvěta - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

06.07.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení fyzikálních jevů. Obsahuje několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným fyzikářům. Učebnice jinak není špatná.

16.09.2014 jury.hylak

Určitě doporučuji všechny tyto vydání fyziky pro gymnazia. Hlavně je však doporučuji těm co mají před maturitní zkouškou z fyziky. Dokonale vás připraví a maturitní zkoušku úspesne dokoncite, ikdyž vám třeba fyzika nemusí nic říkat. Každá učebnice je zpracována podle tématických celků. Můžu jen doporučit

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

08.09.2014 Barbora_K

Učebnici fyziky jsou rozděleny do kapitol, záleží na vás a učiteli, v jakém ročníku bude vykládat jaké téma. Podle toho volit učebnice, ale pokud se rozhodnete maturovat nebo připravovat na přijímačky na VŠ, tak určitě pořídit, protože líp to do hlavy nacpat nejde.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace