Matematika pro gymnázia : posloupnosti a řady - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : posloupnosti a řady

Oldřich Odvárko

Ve 3. vydání z roku 2008 byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.

Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnici lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem defirencován a umožňuje učiteli vybrat učivo podle počtu hodin matematice přidělených. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : posloupnosti a řady

Oldřich Odvárko

Matematika pro gymnázia : posloupnosti a řady - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Tahle matematika je na téma posloupností a řad. Vhodná pro přípravu na maturitu, kde se posloupnosti nebo řady určitě naskytnou a pro přípravu k přijímacímu řízení na vysokou. Perfektní příklady, možné chytáky.

09.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - posloupnosti a řady. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky, my jsme teda používali. :-) Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určo doporučuju.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace