Direkt neu 1 : učebnice a pracovní sešit (+2CD) - Náhled učebnice

Direkt neu 1 : učebnice a pracovní sešit (+2CD)

Giorgio Motta, Beata Ćwikowska, Olga Vomáčková

Kniha spojuje učebnici němčiny s pracovním sešitem a je určena pro studenty středních škol, kteří jsou úplnými začátečníky.
Některé výtisky mohou obsahovat Cvičebnici německé gramatiky a Nejčastější chyby v němčině.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Direkt neu 1 : učebnice a pracovní sešit (+2CD)

Giorgio Motta, Beata Ćwikowska, Olga Vomáčková

Direkt neu 1 : učebnice a pracovní sešit (+2CD) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

21.06.2015 Veronika Šmerdová

Tato učebnice je asi ta nejlepší co se mi od jazyků dostala do ruky (myslím samozřejmě i následující díly). Velice mi zde vyhovoval systém, jakým je učebnice uspořádána. Velice pozitivně hodnotím seřazení cvičení tak, aby si každý mohl procvičit co nejvíce dovedností souvisejících vždy s daným tématem. I slovní zásoba je zde široká a gramatika pochopitelně zaznamenaná.

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

08.09.2014 Barbora_K

NEU znamená vylepšená verze neNEU. Obsahuje v podstatě to samé, ale jinak poskládané. Doporučuji koupit rovnou NEU, protože se té staré dá pak těžko zbavovat. Každopádně gramatika lehce nedostačující = odpovídající statní maturitní zkoušce, která studenty trochu podceňuje. S učebnicí jsem jinak byla spokojená a doporučuji.

06.09.2014 Kristýna

Tato učebnice se může zdát poměrně drahá. Je ale nutné uvědomit si, že obsahuje 2 CD a pracovní sešit + slovní zásobu ke každé lekci. Direkt je příjemně strukturovaný, každá kapitola má vlastní téma, povětšinou i gramatiku, která je každou další lekcí těžší. Po 5 lekcích Vás čeká opakování.
Mimo to chci ale upozornit na to, že občas se v učebnici vyskytne chyba. Ať už v překladu slov, nebo větách. Osobně hodnotím tuto učebnici jako velmi přínosnou.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace