Maturita Solutions : Intermediate Student's Book (+CD) - Náhled učebnice

Maturita Solutions : Intermediate Student's Book (+CD)

Tim Falla, Paul A. Davies

Učebnice angličtiny pro úroveň Intermediate.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Maturita Solutions : Intermediate Student's Book (+CD)

Tim Falla, Paul A. Davies

Maturita Solutions : Intermediate Student's Book (+CD) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

22.09.2019 Ly

Za mě je řada učebnic Maturita Solutions skvělá, používali jsme ji po celý vyšší stupeň gymnázia. Je graficky moc pěkně udělaná a přehledná. Oceňuji, že v poslechových nahrávkách se mluví jak britskou, americkou i australskou angličtinou, a i různými dialekty. Doplňkové písně mi tedy přišly občas celkem zvláštní a infantilní, ale v hodině to pobavilo:)

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

03.09.2015 Kryštof Kousal

Velmi dobrá učebnice angličtina, která dokáže dobře připravit na maturitu. Kniha byla srozumitelná, cvičení lehké a obsahuje i přiložené CD, ve kterém jsou různé poslechy a třeba i písničky. Určitě tuto učebnici doporučuji.

15.09.2014 Eliška

Učebnice Maturita Solutions Intermediate je velmi dobrá učebnice angličtiny. Učili jsme se podle ní na obchodní akademii a bylo mi řečeno i učiteli, že je to nejpřehlednější učebnice co znají. Velkou výhou vidím v tom, že k učebnici se většinou prodává i CD s různými cvičeními. Učebnice je jasně a jednoduše roztříděna. Velmi doporučuji.

08.09.2014 Michala

Podle mého názoru je Maturita Solutions Intermediate velice dobrá učebnice pro pokročilé studenty angličtiny. Díky jasnému roztřídění témat a gramatických lekcí se v ní můžete snadno orientovat a usnadní vám to tak učení i ušetří čas. U každého tématu se nachází různá cvičení od čtení až po poslech a typy cvičení se pak dále v učebnici opakují. Tuto knihu všem doporučuji.

08.09.2014 Barbora_K

Výborná učebnice, měla jsem ji jako druhou v řadě a já se s ní zlepšovala. Má srozumitelné poslechy a krátká, zajímavá cvičení. Občas nějaká píseň v nudných hodinách taky neuškodila. :-) Za mě prostě palec nahoru, perfektně sedí studentům.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace