Maturita Solutions Intermediate (Student's Book) - Náhled učebnice

Maturita Solutions Intermediate (Student's Book)

Tim Falla, Paul A. Davies

 • zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka
 • přehledná, jednoduchá stavba lekce: jedna stránka = jedna 45minutová hodina probírá a procvičuje maturitní témata - GET READY FOR MATURITA
 • připravuje na všechny části a na obě úrovně NOVÉ MATURITY
 • v metodické příručce je mnoho kopírovatelných doplňkových materiálů a nápadů pro mixed-ability classes
 • Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

  Maturita Solutions Intermediate (Student's Book)

  Tim Falla, Paul A. Davies

  Maturita Solutions Intermediate (Student's Book) - Náhled učebnice

   

  Recenze

  Ukázat/Skrýt

  22.09.2019 Ly

  Za mě je řada učebnic Maturita Solutions skvělá, používali jsme ji po celý vyšší stupeň gymnázia. Je graficky moc pěkně udělaná a přehledná. Oceňuji, že v poslechových nahrávkách se mluví jak britskou, americkou i australskou angličtinou, a i různými dialekty. Doplňkové písně mi tedy přišly občas celkem zvláštní a infantilní, ale v hodině to pobavilo:)

  02.09.2019 michalhlavac

  Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

  03.09.2015 Kryštof Kousal

  Velmi dobrá učebnice angličtina, která dokáže dobře připravit na maturitu. Kniha byla srozumitelná, cvičení lehké a obsahuje i přiložené CD, ve kterém jsou různé poslechy a třeba i písničky. Určitě tuto učebnici doporučuji.

  15.09.2014 Eliška

  Učebnice Maturita Solutions Intermediate je velmi dobrá učebnice angličtiny. Učili jsme se podle ní na obchodní akademii a bylo mi řečeno i učiteli, že je to nejpřehlednější učebnice co znají. Velkou výhou vidím v tom, že k učebnici se většinou prodává i CD s různými cvičeními. Učebnice je jasně a jednoduše roztříděna. Velmi doporučuji.

  08.09.2014 Michala

  Podle mého názoru je Maturita Solutions Intermediate velice dobrá učebnice pro pokročilé studenty angličtiny. Díky jasnému roztřídění témat a gramatických lekcí se v ní můžete snadno orientovat a usnadní vám to tak učení i ušetří čas. U každého tématu se nachází různá cvičení od čtení až po poslech a typy cvičení se pak dále v učebnici opakují. Tuto knihu všem doporučuji.

  08.09.2014 Barbora_K

  Výborná učebnice, měla jsem ji jako druhou v řadě a já se s ní zlepšovala. Má srozumitelné poslechy a krátká, zajímavá cvičení. Občas nějaká píseň v nudných hodinách taky neuškodila. :-) Za mě prostě palec nahoru, perfektně sedí studentům.


  Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

  Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace