Longman Maturita Activator (+2CD) - Náhled učebnice

Longman Maturita Activator (+2CD)

Bob Hastings, Marta Umińska, Dominika Chandler, Hegedüs Kristóf

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni nové maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh. Zahrnuje modelové psané texty, zkouškové strategie, tipy a návody, jak úspěšně zdolat nástrahy maturity.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Longman Maturita Activator (+2CD)

Bob Hastings, Marta Umińska, Dominika Chandler, Hegedüs Kristóf

Longman Maturita Activator (+2CD) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

27.06.2015 Karolína

Látka je po jednotlivých lekcích skvěle rozvržena dle tematických okruhů (např. sport, doprava, ...). Zvlášť je k danému tématu zapsán užitečný slovníček. Učebnice obsahuje přehledné řešení a vypsaný poslech!

08.09.2014 jury.hylak

Longman Maturita Activator SB+CD - skvělá učebnice k přípravě na maturitní zkoušky z angličtiny. Studenta perfektně připraví ke zkouškám. Vzadu učebnice naleznete také CD, které si mužete pustit doma a studovat

04.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice je velmi užitečná k naučení anglického jazyka. Student má v učebnici i CD, které si může pustit a studovat doma. V učebnici je vše pěkně a podrobně vysvetleno. Tuto učebnici bych ráda doporučila všem, kteří mají rádi anglicky jazyk.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace