Maturita Solutions Pre-Intermediate Student's Book - Náhled učebnice

Maturita Solutions Pre-Intermediate Student's Book

Tim Falla, Paul A. Davies

Anotace: - zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka - přehledná, jednoduchá stavba lekce: jedna stránka = jedna 45minutová hodina probírá a procvičuje maturitní témata - GET READY FOR MATURITA - připravuje na všechny části a na obě úrovně NOVÉ MATURITY - v metodické příručce je mnoho kopírovatelných doplňkových materiálů a nápadů pro mixed-ability classes K této učebnici máme i pracovní sešit. Také je možno zakoupit učebnici pro učitele.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Maturita Solutions Pre-Intermediate Student's Book

Tim Falla, Paul A. Davies

Maturita Solutions Pre-Intermediate Student's Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.09.2015 Christie

Učebnice je podle mého názoru vhodná pro nižší ročníky gymnázia. Je graficky dobře zpracovaná, systematická - Každá lekce má obdobnou výstavbu, takže si člověk rychle zvykne na systém a pak ví, kde co má hledat. Líbí se mi, že každá lekce probírá něco od gramatiky, slovní zásoby, kultury, čtení, poslechů i psaní, vždy tématicky zpracované.

09.09.2014 Topinka

Učebnice je určitě dobrá při přípravě na maturitu. Je přehledně zpracovaná a není složitá, takže i méně zdatní žáci s ní přípravu zvládnou. Pro ty lepší, kteří chtějí výborný výsledek je ale možná trochu nedostačující. Velkou výhodou je opravdu její přehlednost, jedna kapitola - jedno téma. K provičování je také užitečné CD.

08.09.2014 Barbora_K

Prostě výborná, mám ji ráda. Začínali jsme s ní, když mi bylo 14 let a odpovídala mé úrovni angličtiny. Postupně jsem se s každou lekcí spolu s výbornou učitelkou a vlastní snahou (filmy, knihy) zlepšovala a podávala dobré výkony. Tahle učebnice mě bavila.

08.09.2014 Ondřej Staněk

Učebnici používám a používat ji stále budu. Je skvělá. Jednoduchá a přehledná a to je důvod proč si ji pořídit. Je rozdělena do několik lekcí. CDčko, které je u učebnice, je výborné na procvičování a přípravě na písemky. Jediná nevýhoda je ta, že jako nová je trochu předražená. Ale za to je kvalitní.

03.09.2014 TeSs

Ačkoli je učebnice velmi oblíbená u učitelů na střední škole já jsem jí bohužel na chuť nepřišla. Zpracování se mi zdá až moc jednoduché, což je pro maturanty spíše na škodu než k užitku. Každá strana doplňena obrázky ale dle mého názoru existují mnohem lepší učebnice, které studenta připraví na maturitní zkoušku lépe než tato.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace