Chemie v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Chemie v kostce pro střední školy

Bohumír Kotlík, Květoslava Růžičková

Učebnice chemie shrnující kompletní látku střední školy vhodná k přípravě na maturitu.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie v kostce pro střední školy

Bohumír Kotlík, Květoslava Růžičková

Chemie v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.07.2015 Dominika S.

Těm, kteří maturují z chemie, by asi nestačila, ale na zopakování látky před testem stačí. Text je zpracovaný zajímavým způsobem a doplněný o několik zajímavostí, s nimiž si látku lépe zapamatujete. Maturantům bych však doporučila podrobnější učebnici.

10.09.2014 Barbora_K

Kostka je super věc a doporučuju všem. Pro maturanty z chemie i jako normální doplněk k výkladu. V chemii se toho moc nezmění, takže je pohoda pořizovat i starší učebnice. Kostka je přehledná, má všechnu shrnutou látku, takže patří mezi TOP.

08.09.2014 Michala

Chemie v kostce je jako většina ostatních učebnic "v kostce" stručná, jasná a výstižná. Je jasné, že v ní nemůžete hledat podrobné informace, ale na opakování nebo shrnutí dané látky je skvělá. Také v ní najdete spoustu zajímavostí, které se vám mohou například u maturity hodit. Já jí používala právě při studiu na maturitu z chemie a tudíž ji všem můžu doporučit :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace