Testy z matematiky 2009 - Náhled učebnice

Testy z matematiky 2009

Hana Cacková

Originální zadání testů z matematiky uvedená na přijímacích zkouškách na gymnázia a jiné SŠ v roce 2008 v ČR. Originální zadání standardizovaného Scio testu z matematiky uvedené na přijímacích zkouškách na cca 700 SŠ v ČR. Cvičné modelové testy k přípravě na standardizované testy. Aktuální rejstřík škol, výsledky všech testů a originální hodnocení. Určeno všem žákům 9. tříd připravujícím se na přijímací zkoušky na SŠ, jejich učitelům a rodičům. Vhodné ke skupinové přípravě ve třídě i k samostatné práci doma.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Testy z matematiky 2009

Hana Cacková

Testy z matematiky 2009 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Tato kniha testů je ideální pro žáky 9.tých ročníků na základních školách, kteří se chystají na střední školu a musí projít přes přijímací řízení. V knize je vše pěkně zpracované a žák si muže tyto příklady sam doma proppočítat

10.09.2014 Barbora_K

Jedna z nejlepších příprav k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia. Najdete tu okolo 50 otázek na procvičení matiky, všechny možné kapitoly, které by měly být za základní školou probrané. Nelze než doporučit jako výborná příprava. Pomáhala jsem s ní připravovat bratrance na gymplu a zadařilo se.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice testů je velice skvělá pro žáky základní školy, kteří se chystají na střední školu, která má přijímací zkoušky. Žáka připraví perfektně na přijímací zkoušky. Tuto učebnici doporučuji všem žákum zakladních škol v 9.ročníku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace