Essential Grammar in Use - 3ed. - with answers and CD-ROM - Náhled učebnice

Essential Grammar in Use - 3ed. - with answers and CD-ROM

Raymond Murphy

Anotace: Essential Grammar in Use Third edition is a fully updated version of the bestselling grammar title. Now in full colour, with new content and even more exercises, this updated edition retains all the key features of clarity and ease-of-use that have made the book so popular with students and teachers. This edition, with answers and CD-ROM, is ideal for self-study. The exciting and substantial brand new CD-ROM offers a wealth of extra practice material, covering all the language in the main book.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Essential Grammar in Use - 3ed. - with answers and CD-ROM

Raymond Murphy

Essential Grammar in Use - 3ed. - with answers and CD-ROM - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

04.09.2014 Majtinka

Tuto učebnici řadím k jedné z nejlepších, je určena pro začátečníky. Sama ji využívám při výuce mých studentů. Co je její velké plus? Logické uspořádání gramatiky, student se v ní rychle orientuje. Někdo by mohl namítat, že je psána celá v angličtině, ale jde o jednoduchý a srozumitelný jazyk. A student je motivován se naučit nová slovíčka, což vnímám jako velké plus. Druhá a třetí vydaní jsou odlišná jen v několika přesunech a doplněné gramatiky, víceméně jsou srovnatelné. V čem je ta odlišnost? Je zde jen úplně nová grafická úprava obrázků.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace