Direkt 2 : učebnice a pracovní sešit - Náhled učebnice

Direkt 2 : učebnice a pracovní sešit

Giorgio Motta, Beata Cwikowska, Olga Vomáčková

Třídílný učební komplet určený pro výuku němčiny studentů od 15 let výše, od začátečníků po úroveň B1. Zohledňuje kritéria Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a katalogu požadavků k maturitní zkoušce z německého jazyka.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Direkt 2 : učebnice a pracovní sešit

Giorgio Motta, Beata Cwikowska, Olga Vomáčková

Direkt 2 : učebnice a pracovní sešit - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

08.09.2014 Barbora_K

Výborná učebnice, členěná do kapitol, navazuje na předchozí díl. Je celkem velká a těžká, takže trochu zatěžkává batoh. Obsahuje cd, na kterém se dá procvičovat v zadní části učebnice (pracovní sešit) cvičení ke gramatice, apod. Doporučuju, byla jsem spokojená.

03.09.2014 TeSs

Výborná učebnice pro přípravu na státní maturitní zkoušku z německého jazyka. Velmi oceňuji to, že je učebnice vhodná pro začátečníky - úroveň A1 až pro pokročilejší - úrovně A2, B1. hezky zpracovaná, srozumitelná, jednoznačně doporučuji :)

02.09.2014 Martina95

S direktem jsem se seznámila na gymnáziu a moc mi s běžné němčiny nepřinesl. Často se zaměřuje na gramatiku a pro mě možná trochu chybí slovíčka pro běžné použití němčiny např. v obchodě. Super je spojení s pracovním sešitem a poslechové CD.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace