Gramatika německého jazyka - Náhled učebnice

Gramatika německého jazyka

Zuzana Raděvová

Ucelený přehled gramatiky německého jazyka s výkladem v češtině. Srozumitelné a přehledné zpracování. Všechny důležité gramatické jevy jsou podrobně vysvětleny v českém jazyce a doplněny množstvím konkrétních příkladů z živé mluvené němčiny. Kniha je doplněna přehlednými tabulkami s gramatickými tvary a jejich použitím, dále odkazy na odpovídající úkoly v Cvičebnicích německého jazyka 1, 2 a přílohovou částí, kterou tvoří mj. přehledy výslovnosti, skloňování, časování, nejužívanějších vazeb, nepravidelných sloves, v přílohách lze nalézt také přehled pravopisných změn, zavedených po nové reformě pravopisu v porovnání s pravopisem původním. Publikace je určena všem, kteří se věnují studiu němčiny, zejména na úrovni pokročilosti B1 (intermadiate) až po C1 (advancad). Obtížnost odpovídá požadavkům u státních jazykových zkoušek i u zkoušek mezinárodních.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Gramatika německého jazyka

Zuzana Raděvová

Gramatika německého jazyka - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Uceleně a přehledně udělaná kniha. Je možná trochu dražší, ale za kvalitu je zase fajn si připlatit. Já jsem ji měla půjčenou, byla jsem s ní byla spokojená. Měla jsem němčinu jako druhý jazyk a tak pro mě bylo hůř stravitelné pochopit gramatiku, rody, skloňování, apod. Doporučuju všem, co se chtějí zlepšovat nebo maturantům z NJ.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace