Literatura v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Literatura v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Nejoblíbenější doplňková učebnice literatury shrnující veškeré učivo světové i české literatury, která se probírá na středních školách. Každého studenta připraví k maturitní zkoušce, ale je možné ji využít i k přijímacích zkouškám na vysokou školu.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Literatura v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.08.2015 Dominika S.

K učení tato kniha poslouží skvěle, ani není potřeba k ní mít další zápisky nebo další učebnice. Myslím si, že stačí i jako učebnice k přípravě na maturitu. Najdete v ní všechny důležité autory, které byste na střední škole měli znát.

01.10.2014 mesha

Všechny kostky jsou v podstatě stejné, stručným výtahem látky z dané oblasti.
Vhodná je pro opakování, přípravu k přijímacím zkouškám či maturitě. Je velmi pěkným souhrnem látky však někdy dost stručná.
Zpracováno systematicky a přehledně dobře se z ní učí.
Doporučuji jako pomocnou a opakující knihu k učebnici.

28.09.2014 Barbora_K

Asi nejlepší shrnutí látky probrané na střední školy a víceletých gymnázií. Komplexní souhrn všeho, co se týče literatury - neobsahuje gramatické část. Je tu uvedeno mnoho autorů, děl a rozbor uměleckého textu. Doporučuji.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Chystáte se k maturitním zkouškám? Neváhejte a pořiďte si učebnici, která přehledně shrnuje veškerou středoškolskou látku z českého jazyka. Nejoblíbenější doplňková učebnice připraví každého studenta nejen k maturitní zkoušce, ale i k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

03.09.2014 Martina95

Hodí se mi od prváku až do čtvrtého ročníku střední školy. Nejvíce využiji hlavně začátek, což je literární teorie. Jsou tu skvěle vypsané všechny možné pojmy od vysvětlení prózy až po epiteton. Myslím, že u přípravy k maturitě nebude k zahození.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace