Klíč k domácím úkolům: český jazyk, matematika, fyzika, chemie - Náhled učebnice

Klíč k domácím úkolům: český jazyk, matematika, fyzika, chemie

kolektiv autorů

Anotace: Je docela přirozené, že člověk občas zapomene nějaký ten matematický nebo fyzikální vzorec, značku chemického prvku, vzor skloňování a podobné věci. Praktické by tudíž bylo mít všechny takové údaje pěkně pohromadě na jednom místě. Právě tuto možnost nabízí další titul ze vzdělávací řady Klíč. Žáci a studenti (ale jistě i mnozí dospělí) zde najdou základní informace přehledně uspořádané tak, aby si co nejrychleji mohli najít, co potřebují.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Klíč k domácím úkolům: český jazyk, matematika, fyzika, chemie

kolektiv autorů

Klíč k domácím úkolům: český jazyk, matematika, fyzika, chemie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

13.09.2014 Barbora_K

Celkové procvičování čtyř předmětů, které dělají žákům na základních školách i nižších stupních víceletých gymnázií celkem potíže. Můžete si procvičovat i doma, protože je přiložen klíč, takže vám cvičení nemusí kontrolovat žádná vzdělaná osoba.

13.10.2013 Marcela Kantorová

Tato učebnice je velmi praktická pro žáky středních a základních škol. Najdeme zde přehled vzorců z matematiky a fyziky také vzorce z chemie a gramatiku z češtiny.Líbí se mi přehledné zpracování a vypsání nejdůležitějších věcí a vzorců v jednom malém přehledu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace