Moderní učebnice angličtiny - Náhled učebnice

Moderní učebnice angličtiny

Till Gottheinerová; Sergěj Tryml

Moderní učebnice angličtiny se od doby svého vzniku dožívá již 13. vydání, přesto, že není určena začátečníkům. Je to velký úspěch, který vypovídá o její kvalitě podle výše nákladu jednotlivých vydání

Omlouváme se, ale u této učebnice v tuto chvíli nemáme žádné veřejné nabídky.

Pokud se na Burze učebnic zaregistruješ, můžeš si tuto učebnici přidat do sledování. V takovém případě Ti pošleme e-mail, jakmile se tu nějaká nová nabídka této učebnice objeví.

Moderní učebnice angličtiny

Till Gottheinerová; Sergěj Tryml

Moderní učebnice angličtiny - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.09.2014 Barbora_K

Na této učebnici velmi kladně hodnotím systematičnost a provedení – souvislosti mezi mluvnicí českou a anglickou je velmi důležitá pro české studenty. Pro nejlepší výsledky určitě po mluvnici angličtiny sáhněte, protože chyby se neodpouští. Gramatika na úrovni, ideální pro víceletá gymnázia.

19.10.2013 Marcela Kantorová

Tato kniha je urcena pro studenty kteri jiz maji zakladni znalosti anglictiny a cteji si prohloubit vzdelani predevsim v oblasti gramatiky . Libi se mi ze gramatika je ze autori se snazi gramatiku vysvetlit na prikladech a srozumitelnou formou . Hned nasleduji cviceni ,kde si clovek procvici zda pochopil probiranou latku .Samozdrejme neocenitelnou pomuckou je na konci knihy klic reseni k danym cvicenim . To vsichni samouci velmi oceni . Ani na slovicka a slovni obraty kniha nezapomina .


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace