Odmaturuj! z českého jazyka (rozšířené vydání) - Náhled učebnice

Odmaturuj! z českého jazyka (rozšířené vydání)

Olga Mužíková, Barbora Markvartová, Lenka Klusáčková, Eleonora Jeřábková, Petra Adámková

Učebnice určená k přípravě na maturitu a k přijímacím zkouškám na vysoké školy - nové vydání, rozšířené o praktickou část. S podobným typem úloh se studenti setkají u tzv. státní maturity - obsahuje celou středoškolskou látku českého jazyka. Učebnice je určena studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium českého jazyka

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z českého jazyka (rozšířené vydání)

Olga Mužíková, Barbora Markvartová, Lenka Klusáčková, Eleonora Jeřábková, Petra Adámková

Odmaturuj! z českého jazyka (rozšířené vydání) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.04.2020 Hana Radová

Přehledná knížka vhodná pro žáky od 6.-9. tříd i pro SŠ. Obsahuje základy a dál na nich staví rozšířené znalosti žáka. Vhodné proto hlavně pro maturanty. Obsah členěn do 3 částí - 1. je jazykověda (fonetika, slovní zásoba, tvorba slov, tvarosloví, skladba vět...); 2. je nauka o slohu; 3. jsou cvičení a testy.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje celou středoškolskou látku českého jazyka (poznatky základních jazykovědných disciplín a nauka o slohu). Kniha je přehledně zpracována do 15 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí.Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium českého jazyka.

08.09.2014 Barbora_K

Pokud s češtinou lehce válčíte, tak je to učebnice přesně pro vás. Nenechte se češtinou zahanbit a připravte se na ní. Tahle praktická část je výborná!! Pěkně sedí na potřeby nové státní maturity a na burze ve škole jsem ji prodala hned, prostě vás připraví.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace