Testy z matematiky 2008  - Náhled učebnice

Testy z matematiky 2008

Martina Palková

originální testy ze SŠ z roku 2007 + příprava na ©Scio® test + příprava na Cermat test Originální zadání testů z matematiky uvedená na přijímacích zkouškách na gymnázia a jiné SŠ v roce 2007 v ČR Originální zadání standardizovaného © Scio ® testu z matematiky, jaký se používá na přijímacích zkouškách cca 300 SŠ v ČR. Cvičné modelové testy k přípravě na standardizované © Scio ® testy. Nově i cvičné modelové testy k přípravě na testy zadávané při „Hodnocení výsledků ve vzdělávání žáků 9. tříd“ zadávaných na vybraných základních školách centrem Cermat. Aktuální rejstřík škol, výsledky všech testů a originální hodnocení. Vyhodnocení cvičných testů letos nově na www.didaktis.cz/portal. Určeno všem žákům 9. tříd připravujícím se na přijímací zkoušky na SŠ, jejich učitelům a rodičům. Vhodné ke skupinové přípravě ve třídě i k samostatné práci doma.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Testy z matematiky 2008

Martina Palková

Testy z matematiky 2008  - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.08.2015 Dominika S.

Chcete se perfektně připravit na přjímačky? Tato kniha je k tomu ta pravá. Pomůže vám pochopit, jak postupovat u jednotlivých příkladů, poznat principy, a přiraví vás, co všechno se u ostrého testu může objevit.

08.09.2014 Barbora_K

Matematika je na přípravu na gymnázium snazší než čeština, ale i tak doporučuji tuto sbírku testů. Společně s TESTY Český jazyk jsem připravovala bratrance na gymnázium a byl jeden z prvních. S kvalitní přípravou za dobrou cenu dokážete zázraky, takže doporučuji všem, co se před přijímačkami trápí s matikou.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice testů je velice skvělá pro žáky základní školy, kteří se chystají na střední školu, která má přijímací zkoušky. Žáka připraví perfektně na přijímací zkoušky. Tuto učebnici doporučuji všem žákum zakladních škol v 9.ročníku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace