Matematika v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Matematika v kostce pro střední školy

Zdeněk Vošický

Publikace: Matematika v kostce pro SŠ - Vošický Zdeněk. Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice matematiky pro střední školy nyní v novém praktickém formátu. Učebnice přehledmě shrnuje veškeré učivo matematiky probírané na středních školách a je nejen výbornou učební pomůckou pro každého studenta SŠ, ale také přípraví k přijímacím zkouškám na vysokou školu. Učebnice je doplněna příklady a testy k procvičení učiva. Publikace: Matematika v kostce pro SŠ - Vošický Zdeněk.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika v kostce pro střední školy

Zdeněk Vošický

Matematika v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.10.2014 sarkoc

Stejně jako ostatní učebnice této řady, i tato kniha stručně a srozumitelně shrnuje učivo daného předmětu, v tomto případě matematiky. Je tedy vhodná jak na opakování před testy/zkoušením, tak pro přípravu a shrnutí učiva před maturitou/přijímačkami na VŠ. V tomto případě ale určitě nestačí jako jediný zdroj informací.

01.10.2014 mesha

Všechny kostky jsou v podstatě stejné, stručným výtahem látky z dané oblasti.
Vhodná je pro opakování, přípravu k přijímacím zkouškám či maturitě. Je velmi pěkným souhrnem látky však někdy dost stručná.
Zpracováno systematicky a přehledně dobře se z ní učí.
Doporučuji jako pomocnou a opakující knihu k učebnici.

16.09.2014 jury.hylak

Toto je přepracováné vydání starší verze této knihy. Veškeré informace co byly v předchozím vydání se nachází i v této akorát s modernějším designem. Je to skvělá pomůcka k maturitě i přijímačkám. Doporučuji všem maturantům.

09.09.2014 Barbora_K

Nové vydání starší učebnice - velice oblíbené - matematice v kostce. Nová grafika mi nepřipadá příliš přehledná, ale záleží na každém vkusu. Obsahuje spoustu příkladů a vysvětlení látky a máte jednu učebnici, která zahrnuje vše.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace