Chcete se dostat na lékařskou fakultu?, 1. díl: Chemie - Náhled učebnice

Chcete se dostat na lékařskou fakultu?, 1. díl: Chemie

Ivan Staník, Pavel Řezanka

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z chemie. Obsahuje teoretické shrnutí problematiky +220 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z chemie. Určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v Olomouci, Lékařská fakulta v Ostravě, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Zdravotně sociální fakulta JČU v Českých Budějovicích a další vysoké školy. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v dalších dílech.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chcete se dostat na lékařskou fakultu?, 1. díl: Chemie

Ivan Staník, Pavel Řezanka

Chcete se dostat na lékařskou fakultu?, 1. díl: Chemie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

24.09.2014 sarkoc

Skutečně velmi kvalitně zpracované shrnutí středoškolské chemie + pár znalostí z chemie vysokoškolské. Lze ji využít například pro zopakování chemie před nastoupením na VŠ (např. VŠCHT), aby to pak nebyl takový šok. Na procvičení jsou velmi vhodné testové otázky.

09.09.2014 Barbora_K

Rozhodně pomůže, výhodou jsou testové otázky z přijímacích zkoušek minulých ročníků, které vás naučí se v otázce a odpovědi zorientovat a zvyknout si na ně. Více doporučuju brožury 2000 otázek, ale i tak na procvičení je to fajn. Nejvíc je potřeba ale VLASTNÍ iniciativa.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace