Čítanka IV. k Literatuře v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Čítanka IV. k Literatuře v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Získejte pečlivě vybrané ukázky textů, společně s metodickými úkoly pro práci s nimi ve IV. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Čítanka IV. k Literatuře v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Čítanka IV. k Literatuře v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.09.2014 Barbora_K

Určitě doporučuji k nové státní maturitě z češtiny, která tyto znalosti vyžaduje. Ne tolik autory jako spíše četbu a rozbor uměleckého textu. Není potřeba, ale určitě se hodí k procvičení a lepšímu zapamatování k maturitě.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Podtitul: pro střední školy (česká a světová literatura 2. pol. 20. století) Znalost literatury je dána především čtenářským zážitkem, který nemůže žádná učebnice nahradit. Těžiště školní literární výchovy je tedy vždy v četbě literárních textů, ukázek i celých děl, v uvědomění si jejich podstaty a uměleckých hodnot. .

03.09.2014 Martina95

Díky téhle čítance jsem si přečetla pár knih o kterých jsem netušila, že by mne mohly zaujmout. Všechny důležité úryvky ve 4 vydáních. Tyto knihy jsou navíc doplněny o úseky "zapamatuj si", které zjednodušší studium společně s odkazy na články v Literatuře v kostce.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace