Společenské vědy v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Společenské vědy v kostce pro střední školy

Renáta Drábová, Zdeňka Zubíková

Doplňková učebnice pro střední školy z řady "kostek", zabývající se stručně dějinami filozofie, etikou, morálkou, rodinnou výchovou, psychologií a dalšími společenskými vědami a vztahy mezi nimi. Výborná pomůcka při přípravě k maturitě nebo k přijímacím zkouškám na vysoké školy humanitního směru.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Společenské vědy v kostce pro střední školy

Renáta Drábová, Zdeňka Zubíková

Společenské vědy v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.04.2020 Hana Radová

Text učebnice psán formou poznámek. Zpracována jsou témata Právo, Sociologie, Psychologie, Logika, Ekonomie. Na konci kapitol i místo pro vlastní poznámky. Komu vyhovuje stručnější text, který je přehledný a slouží hlavně k ucelení poznatků, tomu doporučuji, vhodné je i při hodinách, kdy stačí jen doplňovat poznámky. Líbí se mi, že v textu je pro zpestření mnoho okýnek s taháky, poznámkami navíc nebo zajímavostmi.

12.09.2014 Topinka

Knížka obsahuje sice hodně témat, ale žádné zpracované dopodrobna. Ale to je i jejím účelem. Určtě je vhodná pro přehled, k maturitě nestačí. Je dobré doplnit jí třeba učebnicé odmaturuj ze společenských věd.

08.09.2014 Barbora_K

Vhodné k maturitě, ale i jako doplněk k výpiskům ze školy. Jsou to shrnuté informace - od všeho trochu, takže pro základní přehled ideální. K přijímačkám na VŠ rozhodně vyšší level knihy, toto je nedostačující.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace