Odmaturuj! z dějepisu 1 - Náhled učebnice

Odmaturuj! z dějepisu 1

Pavel Slepička, Alena Štěpánková

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové, tzv. celostátní podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje část středoškolské látky dějepisu, a to vývoj historie od pravěku po raný novověk. Kniha je přehledně zpracována do 4 celků dle historických epoch – pravěk, starověk, středověk, raný novověk, které jsou dále členěny na menší kapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zvýraznění důležitých jmen osobností a pojmů. Text je doplněn mnoha zajímavostmi, odkazy a četnými mapkami i ilustracemi. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium historie.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z dějepisu 1

Pavel Slepička, Alena Štěpánková

Odmaturuj! z dějepisu 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Dějepis a maturita je noční můra! Díky téhle učebnici se to ale zmírnilo a byla dobrým společníkem pro vypisování maturitních otázek - okruhů. Obsáhlá, ale opět jako celá edice "Odmaturuj" je výborná k maturitě, ale na přípravu na VŠ nedostačující.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace