Direkt 1 - Náhled učebnice

Direkt 1

Beata Cwikowska, Giorgio Motta, Olga Vomáčková

Kniha spojuje učebnici němčiny s pracovním sešitem a je určena pro studenty středních škol, kteří jsou úplnými začátečníky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Direkt 1

Beata Cwikowska, Giorgio Motta, Olga Vomáčková

Direkt 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

08.09.2014 Barbora_K

První díl, první rok na gymnáziu a první rok druhého jazyka - pro mě. Volila jsem němčinu a s touto učebnicí jsem postupně pokračovala ve zdokonalování. K této učebnici jsem dokoupila ještě další cvičebnice gramatiky, protože podle mě byla nedostačující. I tak doporučuji.

01.09.2014 phov

Tato učebnice jde téměř od začátku učiva němčiny, což jsem v prváku na střední považovala za nevýhodu, jelikož to bylo moc jednoduché. Pro začátečníka ale super.
Celkový koncept učebnice odpovídá tomu, co se po studentech chce u státní maturity - poslechová cvičení, čtení, psaní. To hodnotím kladně.
Každá lekce se věnuje nějakému aktuálnímu tématu (tj. i tématům ze života odpovídajícím dnešní době) a rozšiřuje slovní zásobu.
Jako minus hodnotím množství obrázků, dle mě jsou zbytečné. Je jich moc na úkor cvičení.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace