Cvičebnice německé slovní zásoby - Náhled učebnice

Cvičebnice německé slovní zásoby

Šárka Mejzlíková

Anotace: cvičebnice rozdělena podle témat nové maturity z německého jazyka. každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a rozšiřování potřebné slovní zásoby úkoly jsou poutavě ztvárněny a doplněny fotografiemi, obrázky, grafy, křížovkami, osmisměrkami je doplněna klíčem se správnými řešeními úloh je vhodná zejm. pro práci ve skupině v hodinách němčiny na SŠ a JŠ, ale také pro samostatnou přípravu k maturitě nebo na státní a mezinárodní zkoušky je určená pro mírně až středně pokročilé (náročnost B1)

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Cvičebnice německé slovní zásoby

Šárka Mejzlíková

Cvičebnice německé slovní zásoby - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

cvičebnice rozdělena podle témat nové maturity z německého jazyka každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a rozšiřování potřebné slovní zásoby úkoly jsou poutavě ztvárněny a doplněny fotografiemi, obrázky, grafy, křížovkami, osmisměrkami je doplněna klíčem se správnými řešeními úloh je vhodná zejm. pro práci ve skupině v hodinách němčiny na SŠ a JŠ, ale také pro samostatnou přípravu k maturitě nebo na státní a mezinárodní zkoušky je určená pro mírně až středně pokročilé (náročnost B1)

08.09.2014 Barbora_K

Němčina je celkem těžko stravitelná pro někoho, kdo ji začne až jako druhý jazyk. Dobrá cvičení, pomohla k přípravám na test, ale zlepšila i ústní projev v němčině díky sledování německých vět ve správném pořadí. :-) Procvičila jsem perfektně časy a v létě jsem se na výletě do Berlína dobře dorozuměla. Nevím, zda za to mohla tato učebnice, ale byla mi dobrým společníkem v učení NJ.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace