Odmaturuj! z německého jazyka 2 (+CD) - Náhled učebnice

Odmaturuj! z německého jazyka 2 (+CD)

Šárka Mejzlíková

Poutavá učebnice, určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy.
Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, studentům připravujícím se k státním nebo mezinárodním zkouškám, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium německého jazyka.
Kniha je rozdělena do 12 kapitol dle maturitních témat.
Každá kapitola obsahuje bohatou slovní zásobu a úkoly na porozumění čtenému i slyšenému textu, psaní a konverzaci; témata a forma cvičení odpovídá požadavkům na novou maturitu.
Součástí je i 80 min. CD namluvené rodilými mluvčími.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z německého jazyka 2 (+CD)

Šárka Mejzlíková

Odmaturuj! z německého jazyka 2 (+CD) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Poutavá učebnice, určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, studentům připravujícím se k státním nebo mezinárodním zkouškám, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium německého jazyka.

10.09.2014 Barbora_K

Ano ano, ano ano. Němčina je někdy strašlivá věc a hlavně pro ty, co si ji vyberou jako druhý jazyk, ale dá se s tím slušně poprat, pokud máte dobrý zdroje. Odmaturuj celkově jsou hodně povedený knížky a doporučuji i pro nematurující, zvlášť pokud nemáte úplně vhodného učitele.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace