Francouzština nejen pro samouky - Náhled učebnice

Francouzština nejen pro samouky

Miroslav Pravda, Marie Pravdová

Aktualizovaná a doplněná verze oblíbené učebnice určené samoukům, účastníkům jazykových kurzů, studentům i „věčným“ začátečníkům, kteří si potřebují osvěžit své znalosti. Učebnice má 35 lekcí a každá obsahuje úvodní text, slovíčka, frazeologismy i francouzské reálie spjaté s každodenním životem. Následuje mluvnická část, na niž navazují cvičení. Výslovnost a pravopis jsou probírány v prvních 15 lekcích, každý fonetický jev je důkladně procvičen. Součástí učebnice je jednak brožura s klíčem ke cvičením a francouzsko-českým slovníčkem, jednak dvě audio CD, na nichž rodilí mluvčí nahráli úvodní texty, dialogy, všechna fonetická a vybraná mluvnická cvičení. Pokud uživatel poctivě prostuduje celou učebnici, měly by jeho jazykové znalosti odpovídat nejlepšímu maturitnímu průměru.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Francouzština nejen pro samouky

Miroslav Pravda, Marie Pravdová

Francouzština nejen pro samouky - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.02.2016 mikmiiikk

Učebnice je sestavená poměrně dobře. Jsou tam rozhovory, výpis slovíček s výslovností za každou kapitolou. Jsou tam vypsané i fráze včetně některých frazeologismů, bohužel už ale bez výslovnosti. Obsahuje úseky zaměřené jak na správnou výslovnost, tak na procvičování gramatiky. Nechybí ani cvičení na překlad. Vše je možné překontrolovat v klíči, který je ve zvláštím sešítku. Gramatika je vysvětlená dostatečně, učení usnadňují přehledné tabulky. Díky popiskům v češtině se lze z knihy opravdu učit jako samouk. Určitě můžu doporučit.

02.11.2015 xjelp

Francouzštinu nejen pro samouky rozhodně doporučuji! Babička z ní vyučuje už od jejího prvního vydání všechny své soukromé žáky, neobsahuje chyby a je vše je v ní velmi polopaticky, pomocí češtiny vysvětleno.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Aktualizovaná a doplněná verze oblíbené učebnice určené samoukům, účastníkům jazykových kurzů, studentům i „věčným“ začátečníkům, kteří si potřebují osvěžit své znalosti. Učebnice má 35 lekcí a každá obsahuje úvodní text, slovíčka, frazeologismy i francouzské reálie spjaté s každodenním životem.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace