Fyzika v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Fyzika v kostce pro střední školy

Vladimír Lank, Miroslav Vondra

Publikace: Fyzika v kostce pro SŠ - Lank Vladimír;Vondra Miroslav. Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice fyziky pro střední školy. Učebnice v novém a praktickém formátu shrnuje přehledně veškeré učivo fyziky probírané na středních školách a je nejen výbornou učební pomůckou pro každého studenta SŠ, ale také přípraví k přijímacím zkouškám na vysokou školu. Publikace: Fyzika v kostce pro SŠ - Lank Vladimír;Vondra Miroslav.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika v kostce pro střední školy

Vladimír Lank, Miroslav Vondra

Fyzika v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice fyziky pro střední školy. Učebnice v novém a praktickém formátu shrnuje přehledně veškeré učivo fyziky probírané na středních školách a je nejen výbornou učební pomůckou pro každého studenta SŠ, ale také přípraví k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

09.09.2014 Barbora_K

Novější a aktualizovaná verze, je použita nová grafika jako ve všech nových kostkách, která mně osobně se moc nelíbí a nepřipadá mi přehledná, oproti staré. Jinak bez problémů, fyzika obsahově obsahuje shrnutí středoškolské fyziky a určitě doporučuju pro maturanty.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace