Odmaturuj! z matematiky 1 - Náhled učebnice

Odmaturuj! z matematiky 1

Pavel Čermák, Petra Červinková

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Obsahuje celou středoškolskou látku matematiky, např. logiku, geometrii a kombinatoriku, všechny typy rovnic a nerovnic i problematiku výrazů a funkcí.

Kniha je přehledně zpracována do 38 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly, příp. i menší tématické celky.

Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí.

Každá kapitola je doplněna vzorově vypracovanými řešenými příklady, které pomohou při řešení konkrétních matematických úloh.

Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium matematiky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z matematiky 1

Pavel Čermák, Petra Červinková

Odmaturuj! z matematiky 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

29.06.2015 Dominika S.

Odmaturuj z matematiky 1 moc nedoporučuji. Kniha je zaměřená spíše na teorii, a ta v matematice, myslím, tak důležitá není. Příkladů obsahuje minimum, takže je to opravdu jen takový základ, ke kterému je nutné si pořídit i jinou učebnici.

16.09.2014 jury.hylak

Tuhle knížku s názvem odmaturuj doporučuji všem, kteří mají s matematikou problémy a moc jé nerozumí. Sám sem ji před maturitou několikrát otevřel a pomohla mi k objasnění určitých mých problemum, věřím, že pomůže i vám.

08.09.2014 Barbora_K

Pro ty, kteří se s matematikou trápí, doporučuju. Já jsem si ji kupovala v posledním ročníku - z matiky jsem nematurovala a před testy mě dostala z bryndy. Je rozčleněna do kapitol a je pěkně přehledná.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace