Odmaturuj! z anglického jazyka 1 - Náhled učebnice

Odmaturuj! z anglického jazyka 1

Juraj Belán

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje podrobný přehled gramatiky anglického jazyka. Všechny důležité gramatické je

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z anglického jazyka 1

Juraj Belán

Odmaturuj! z anglického jazyka 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

29.06.2015 Dominika S.

Učebnice mi velmi pomohla v přípravě na maturitu. Myslím si, že nejlepší je si k ní pořídit taky 2. díl, protože první je zaměřený hlavně na gramatiku, pomůže vám pochopit tvoření časů a tak podobně, a ve druhém díle si to můžete vyzkoušet v praxi, přímo na testech, které se podobají těm maturitním.

08.09.2014 Barbora_K

Edice "Odmaturuj" je výborná, je potřeba i druhý díl, ale vyplatí se. Shrnuje všechny možné druhy gramatiky, slovní zásoby, frází, pouček, apod. Hodilo se k maturitě velmi hlavně před didaktickým testem. Doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace