Odmaturuj! z literatury 2 - Náhled učebnice

Odmaturuj! z literatury 2

Iveta Havlíčková a spol.

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Rozšiřuje poznatky z Odmaturuj z literatury 1, obsahuje 167 vybraných děl české a světové literatury od počátků do současnosti, zahrnuje prózu i poezii. Kniha je doplněna ukázkami z děl, podnětnými otázkami, vysvětlením literárněvědných pojmů, obrázky, poznámkami a zajímavostmi. Každému dílu je věnována jedna strana a text je přehledně členěn na 3 části: charakteristiku, obsah a strukturu díla. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium literatury.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z literatury 2

Iveta Havlíčková a spol.

Odmaturuj! z literatury 2 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.09.2014 kejtynaaaaa

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Rozšiřuje poznatky z Odmaturuj z literatury 1, obsahuje 167 vybraných děl české a světové literatury od počátků do současnosti, zahrnuje prózu i poezii.

08.09.2014 Barbora_K

Jak jsem psala u jedničky, je potřeba druhý díl. Navazuje na první díl, je přehledná, rozlčeněná a prostě se hodí k maturitě. Jako všechny edice "Odmaturuj" dobře připraví k maturitě, ale jako příprava na VŠ není vhodná.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace