Odmaturuj! z literatury 1 - Náhled učebnice

Odmaturuj! z literatury 1

Eva Hánová, Eleonora Jeřábková, Lenka Klusáčková, Jana Košulanová, Barbora Markvartová, Petra Nováková, Jiří Ondra, Jaroslava Průdková

Publikace: Odmaturuj z literatury 1 - kolektiv autorů. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Nové rozšířené vydání s doplněním současné české i zahraniční literatury. Obsahuje celou středoškolskou látku literatury i teorie literatury. Kniha je přehledně zpracována do 22 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí. Knížka je doplněna portréty literárních osobností, ukázkami z děl, obsahy děl, společensko-historickým pozadím doby… Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium literatury. Publikace: Odmaturuj z literatury 1 - kolektiv autorů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z literatury 1

Eva Hánová, Eleonora Jeřábková, Lenka Klusáčková, Jana Košulanová, Barbora Markvartová, Petra Nováková, Jiří Ondra, Jaroslava Průdková

Odmaturuj! z literatury 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.04.2020 Hana Radová

Využila jsem nejen při přípravě k maturitě, ale i při různých referátech v hodinách ČJ. Obecně jsou edice Odmaturuj! skvěle udělané - na krajích stránek jsou různé poznámky, taháky, vysvětlivky i portréty spisovatelů, takže to není taková nuda :)

28.07.2015 Dominika S.

K přípravě na maturitu je opravdu perfektní. Nejlepší je učit se jak z ní, tak i z druhého dílu. V prvním se dozvíte nejdůležitější informace o autorovi a jeho dílech, v druhém díle pak rozbor nejdůležitějšího díla.

10.09.2014 Michala

Asi jako jediné z edice Odmaturuj! bych nevytkla, že je příliš stručná. Co se týče právě literatury, je to i žádoucí. K přípravě na maturitu totiž shrnuje opravdu to nejdůležitější a co je hlavní - je přehledná!

08.09.2014 Barbora_K

Je potřeba mít i druhý díl. Jako celá edice "Odmaturuj" je dobře udělaná jako opakování. Bohužel, většina studentů, ač jsou Češi, nemají moc potuch o historii literatury a to i nejznámějších spisovatelů, měl by ji vlastnit každý student pro doplnění informací. :-)

04.09.2014 kejtynaaaaa

Tato kniha je výborná k přípravě k maturitě. Měli by jste však vlastnit i druhý díl. Pěkně zpracované. Srozumitelné. Vlastnila jsem ji a byla jsem s ní spokojená. Učilo se z ní dobře. Odmaturuj je jasný pomocník k maturite!


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace