Francouzština  pro začátečníky - Náhled učebnice

Francouzština pro začátečníky

Marie Pravdová

Učebnice francouzštiny pro začátečníky je zpracovaná podle nových poznatků o výuce cizích jazyků. Klade důraz na aktivní užívání francouzštiny, schopnost dorozumět se v nejčastějších situacích a pohotové vyjadřování. Obsahuje základní gramatiku a slovní zásobu potřebnou pro komunikaci v nejběžnějších situacích, a to s důrazem na potřeby českého turisty ve Francii. Je určena pro výuku ve školách, v kursech, a také pro samostatné studium. K této učebnici si můžete zakoupit žákovský sešit a sadu tří audiokazet. Předpokládá se samostatná práce doma se žákovským sešitem a nahrávkou, proto je do sešitu pro žáky zařazen i klíč téměř ke všem cvičením.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Francouzština pro začátečníky

Marie Pravdová

Francouzština  pro začátečníky - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.08.2014 Veronika Tázlerová

Učebnici jsem si koupila, když jsem francouzsky neuměla říci smysluplnou větu. Po pár kapitolách se moje znalost jazyka výrazně zlepšila. Vše je velmi dobře vysvětleno. Nechybí slovníček ke každé lekci, kde je samozřejmě i výslovnost. Dále jsou na začátku každé lekce krátké psané dialogy se zábavným tématem a pomáhají tak trénování porozumění z textu. Vše je doplněno pěknými ilustracemi. Učebnice obsahuje i gramatickou část, opět vše dobře a srozumitelně vysvětleno. Ke knize byl vydán i žákovský sešit, který ale ke studiu není potřeba, neboť každá lekce obsahuje i úkoly k procvičení probírané látky. Jediné minus bych dala poměrně vysoké ceně, jinak vřele doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace